Pokročilý

Jak se řeší připojení k internetu v odlehlých oblastech?

Dejme tomu, že se odstěhuju do nějaké zapadlé vesničky, kde operátoři nemají nataženou linku. Přesto budu chtít vysokorychlostní internet bez FUP. Jak to vyřešit?
Doplňuji:
Ještě doplním, co jsem před chvilkou zjistil. Tato situace se prý řeší satelitním internetem. A já si říkal, proč má soused naproti takovou velkou parabolu na zahradě. :-) Zaráží mě, proč se o tom vůbec nemluví a není na to nikde žádná reklama.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

V tom případě budeš muset přistoupit na kompromis. Viděla bych to na nějakého lokálnějšího poskytovatele wi-fi ;) ...
Doplňuji:
U satelitního internetu záleží na poskytovateli, protože měsíční poplatky se můžou vyšplhat poměrně vysoko. Navíc pokud budeš stahovat příliš, můžou ti download na další měsíc omezit.

Bronzový

máš smůlu,signál na mobil taky není všude a co s tím naděláš,tvoje volba byla se přestěhovat do míst,kde lišky dávaj dobrou noc...

Diskuze k otázce

Pokročilý

uccello

To se mi snad jenom zdá! Jaká reklama? Sám jsem si nakonec dohledal nejlepší možnost a to satelitní internet, který nemá s ADSL nic společného. Tak co to tady povídáte za nesmysly?

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.