Evženie

Jaké je nejlepší připojení na internet ?

Potřebuji poradit.Dosud mám připojení od O2,ale přemýšlím o změně.Má někdo nějaký dobrá typ?

Nejlepší odpověď
Hykam

Pokud máte přístup např. k internetu od UPC tak bych se nerozmýšlel ale jinak si myslím že připojení od O2 je pořád lepší než jakékoliv bezdrátové.
Samozřejmě můžete mít to samé připojení i od jiného poskytovatele ale ten to pouze od O2 překoupil a vám prodal. Finanční rozdíl bude ve finále pár korun.

Další odpovědi
Michal Kole

Nejlepší je odd providera co nabízí optické připojení. Většinou je to synchronní připojení (stejná příchozí – download a odchozí rychlost – upload), nízký ping, zpravidla není FUP

Upload je důležitý zejména pro sdílení, což je většinou za hranou zákona nebo pro vysílání videa ze Skype prostřednictvím webcamery.

Případné další dotazy můžeme probrat na mém mailu: michal.kolesa@seznam.cz

chudst

V tomto vam neporadim, neorientuju se, musel bych hledat uplne stejne jako vy, nicmene bez nasledujicich odpovedi na me otazky se nikdo nehne z mista:

  1. ruzne lokace nabizi ruzna pripojeni. Casto lokalni provozovatele jsou vyhodnejsi, nez O2. A naopak ne vsichni velci provozovatele jsou vsude. „Odkud jste“? [A dokonce napr. ani UPC neni ve vsech mestskych castech Brna, apod.]
  2. jake pripojeni konkretne mate na mysli?

terry

opravdu hodně záleží na místě. od toho se odvíjí ostatní.

tuCZek

Kabel je kabel.
Měl jsem bezdrát,teď mám O2 a stojí za …,ale měl jsem i kabel a je bezkonkurenčně nejlepší a nejspolehlivější. (ovšem ne nejlevnější)

zabloudilova

Kombinaci internet televize od https://www.nej­.cz/net-tv/ jsme si nechali doporučit od našich známých. TI si totiž přes nej objednávali už více služeb a říkali, že pokrytí bylo vždy dostačující a žádný problém na Kavčích horách nezaznamenali. Když to říkají moji přátelé, nemám důvod jim nevěřit. Kor když se známe tolik let. Včera to bylo 17 let od prvního pivka.

Michal125

V současnou chvíli asi VDSL – nástupce ADSL. Více o technologii zde: http://pripoj­to.cz/internet-kabelem/