TOJETAJNYY

Jak se přihlásit na messenger z jiného zařízení?

Dobrý den, mám jen messenger(bez účtu fb) a nejde se mi bohužel přihlásit jinam než na můj telefon. Je tedy v tom připádě nutné mít facebook profil? Popřípadě jak spáruju můj messenger s novým facebook účtem, kdyby nebyla jiná cesta?
Děkuji.

Přihlašuji se normálně na aplikaci messenger, ale mám k tomu jen telefon a heslo(bez emailu), protože k tomu nemám ten facebook profil.

Odpovědi
Edison

A co tohle: https://www.mes­senger.com/ ? Jinak UTFG. Jistě se dá najít i pár appek… O telefonech ani nemluvím, tam by mělo přihlašování probíhat standardně Username (mail)/pasword…