uzamčená webcamera jinou aplikací

Vážený Bade,když otevřu skype -nástroje nastavení-zvuk-nastavení kamery,tak se na tom okně objeví vykřičník anapíše mi to.–nelze nahrát video,Kamera může být používána a zase to nejde.

Odpovědi
anonym

tak ještě zkuste toto,pravý-tento počítač-vlastnosti-hardware-správce zařízení-zařízení pro zpracování obrázků-pravý zakázat-restart,poté znova provest tento postup a dát povolit,jinak nevím,musel bych to vidět.

ještě mne napadla jedna věc,jestli nemáte Visty?
Pokud ano,tak máte nainstalovaný Windows live messenger,který se spouští při startu systému,ten by se měl zakázat,protože právě on používá vaší webovku.Jak na to?Najděte si ikonu WLM-(Windows live messenger)vyberte-nástroje-možnosti-v levém podokně klepněte na položku obecné.V části Přihlásit zrušte zaškrtnutí políčka „povolit automatické přihlášení“ při připojení k internetu.Klep­něte na tlačítko O.K.RESTART.

Tombik

Zkuste ukončit všechny programy využívající vaší webkameru, včetně softwaru pro její ovládání!