iveta1983

Existuje možnost, že se ještě dostanu na svůj profil na FB?

Existuje možnost, že se ještě dostanu na svůj profil na FB? FB po mě po přihlášení chce zadání mobilního tel. čísla a aplikace, přes kterou bych FB v mobilu využívala, ale nemám chytrý tel., nikam mě to nepustí a chce to licenční kod, který ale bez chytrého telefonu nezískám. Poradíte, jak to vyřešit bez toho, abych musela kupovat chytrý telefon? Díky za odpovědi!

Odpovědi
midlajs

Jestli chces FCB (ted se tomu rika fejs), v svem mobilu, chytry telefon potrebujes. Jaky licencni kod?

Hykam

Pokud budeš využívat FB pouze na pc, tak chytrý tel. nepotřebuješ. FB chce Tvé tel. číslo chtějí pouze pro autorizaci a v případě, že zapomeneš heslo, případně Tě upozorní na tel., že byl přístup z jiného zařízení.
Pokud bys chtěla využívat FB i na tel., musíš mít chytrý telefon.
A pokud Tě to nutí instalovat do tel. nějakou aplikaci, tak si dej pozor, aby jsi nebyla na nějaké podvodné stránce.