Travis

Jak se orientují poštovní holuby? Jak jim určím místo, kam mají doletět?

Doplňuji:
Děkuju! :)

Nejlepší odpověď
zbynekplzen

Holub se vždy vrací domů ,vrací se do známých míst ,pokud si třeba holuba koupíte a přivezete domů ,musíte ho mít minimálně půl roku zavřeného v kleci s výhledem na okolí aby si zvykl , pak se tam bude vracet ,pokud chcete poslat poštu , nedáváte mu rozkaz kam ,ale musíte si vzít holuba z míst kam chcete zpětně dorušit psaní , tam se holub vrátí a donese i psaníčko , a proto se říká dobří holuby se vracejí

Další odpovědi
dědapetr

Systém navigace holubů podle magnetického pole Země má také několik součástí; vlastní působení magnetického pole, magnetit v holubím zobáku, nervy, které přenesou získané informace a také mozek, který se podle nich řídí, a to vše fungující v dokonalém souladu způsobuje, že se holubi vrací zpátky domů, navzdory tomu, že jejich ,,domov" je malinkatý holubník vzdálený tisíce kilometrů.

http://www.is­lamskestranky­.com/navigace-holub367.html

Kotvič

Je to velice složitý proces implementace mikročipu pod čelní mozkový lalok holuba..který zajišťují Azgardi. Vyrábí se i ve válečné verzi, kdy se vás snaží posrat.

Zdroj: www.star-gate-to-pigeon.com