jinsun

Jak se odvděčit nejlepšímu kamarádovi?

Můj „BFF“ pro mě dělá první poslední. Bere mě na výlety, pomáhá mi se školou(učit se), naučil mě lépe řídit, pomohl mi najít dobře placenou brigádu, atd.
Strašně moc se mu chci za tohle odvděčit, ale ne nějakým dárkem, ale nějakou pořádně velkou akcí, aby nezapomněl že ho mám moc rád(jako kamaráda) a věděl že až on bude potřebovat mě, tak že se na mě může spolehnout.
Doplňuji:
To akcí jsem myslel treba napsat tu knihu o nem :D

Nejlepší odpověď
klumprt

Přefiknout mu starou 🙂

(Pardon, musel jsem…)

Další odpovědi
da ny

Znáš svého kamaráda? Měl bys vědět, co ho potěší a co má rád, co mu chutná, jeho sny, touhy, přání, potřeby , trápení atp. Popřemýšlej ;)
Stojí kamarád vůbec o nějakou pořádně velkou „akci“?
Akcí mu těžko dokážeš, že se na tebe může spolehnout, až to bude jednou potřebovat…
Kamarád pravděpodobně nečeká nic na oplátku. Dej pozor, ať ho akcí nezaskočíš!
Udržuj kontakt, poznáš, kdy můžeš i ty pomoci 🙂

Jelikož je to BFF ví toho o tobě spoustua i to že to pro tebe bylo těžké zařídit sehnat tak si dej záležet ad to viví 😉

ety

Napiš o něm knihu ;)

ivzez

Nevymýšlejte žádné „velké akce“.

Prostě tu pro něj buďte stejně,
jako on pro Vás.
Nic „většího“ není.