Mirdas

Jak najít staré dobré kamarády ?

Snad to nebude zcela nereálné.
Před lety jsme měli skvělou partu přátel, kteří se postupně z různých důvodů „rozprchli“ po celé republice a někteří zřejmě i za hranice.
Se zbytkem chceme udělat velké setkání, ovšem nevíme kde a jak najít ty, se kterýma bohužel několik let již nejsme v kontaktu.
Známe jen samozřejmě celá jména a přibližný věk.

Jak by jste postupovali a nebo máte sami zkušenosti s vyhledáváním starých dobrých přátel ?
Doplňuji:
Děkuji za rady a opravdu si jich vážím.
Jíž jsme většinu z Vašich rad vyzkoušeli a samozřejmě znova vyzkoušíme.
Jde již o starší lidi a tak na podobné výzvy nereagují, nebo si je nedávají do souvislosti se svou osobou.
Dokonce jsme se snažili oslovit příslušné úřady, bohužel bez výsledně pro „nedostatek“ času úřednice a nekompetentnosti v této záležitosti.

Nejlepší odpověď
Questman

Zkuste prohledat Facebook, Twitter, Myspace, Spolužáky (spoluzaci.cz), vyhledávání pomocí Googlu může také pomoci.
Také nezapomeňte zkusit kontaktovat rodinné příslušníky a obejít jejich bývalá bydliště (byt rodičů apod.) a pozeptat se sousedů (nejlépe starších paní), minimálně můžete získat užitečné stopy :)

Hodně štěstí s hledáním :)
Doplňuji:
Pokud jde o starší lidi tak je to samozřejmě složitější :(
V případě nouze je také možnost najmout si soukromého detektiva, ten by měl pomoci stoprocentně :)

Další odpovědi
vertigo

Jedna z možností zde: http://www.chy­bismi.cz/

anonym

Pokud se ti nedaří své kamarády najít,napiš mi do vnitřní pošty iniciály a popř.rok narození,kde se učili,apodobně,po­kusím se je najít.
Jugar

talka

V Poště pro tebe na ČT1 – velmi úspěšná, ale musí to být také zajímavý příběh pro ně!