Katie13

Dárek pro BFF

Ahoj, má nej kámoška slaví své 15. narozky jenže nevím co jí mám dát. Napadlo mě že bych jí dala medvídka co by něco držel v tlapkách. Nevíte co bych tam mohla dát aby mě to nestálo moc peněz?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Achjo, a zase dárek… Poslední dobou samé narozeniny a Vánoce. Pokud je to nejlepší kamarádka, měla bys vědět, co má ráda. Někdo se v patnácti letech na plyšáky cítí „staře a strašně dospěle“, jiný to umí ocenit… Musíš to vědět sama. Jinak myslím, že žádnou holku (a to už jak kamarádka, tak přítelkyně – bráno od mužů,…) neurazí bižuterie, ta na moc nevyjde, ale doporučuji koupit minimálně antialergickou, ani ta moc peněz nestojí.

Další odpovědi
arygnoc

nerozumiem.

resp. rozumiem v niekoľkých jazykoch.

BFF – čo to je (ste češka? ak áno, prečo nehovoríte na českom fóre česky [rozumejte zrozumiteľne])?

BFF by som daroval možno GTREG a ajNKLO, aby si rozšírilo písmenkový rozsah. Bez ohľadu na vek.

Reezo

asi něco od srdce?