Lgee

Jak se navazuje přátelství?

Sem asociál tak to chapejte ze to nevím, ale zajímalo by me jak se navozuje přátelství, at už ve skutečnosti nebo na internetu, protože když někdo se s někým spřátelí tak vlastně v minulosti se vůbec ty lidé neznaly.

Pokud tedy něco jako přátelství v dnešní době existuje.

Odpovědi
Anikitos

Konverzací. A postupným poznáváním jeden druhého.

orwell

Těch způsobů je spousta, např. prostým oslovením, pomocí v nouzi,… Já jsem například získal přítele v dětství tak, že při opakované fyzické šikaně z jeho strany jsem se jednoho dne rozhodl bránit a praštil jsem s ním o zem. Po jeho druhé akci se stejným výsledkem jsme se spřátelili na celý život 🙂