Bronzový

Jak se naučit cítit geopatogenní zóny a energie?

Jeden člověk, který se tím delší dobu zabývá mi napsal "Vždyt se naučte zóny detekovat a pozorujte to taky. Není to těžké ale určité úsilí je potřeba, hlavně trpělivost, než se to naučíte detekovat. Já ji měl a naučil se. Nemám žádný dar od narození, žádné předpoklady, musel jsem se to tvrdě sám naučit, protože mne to zajímalo a chtělsem to zjišťovat, i pomahat lidem. Bylsem prostě zvědavý." Zde je podobné téma: http://ceskeforum.com/…
Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Vím z vlastní zkušenosti, že lze určitou energii cítit. Například dokážu udělat člověku masáž, zjistit, kde je zablokovaný, to si pak musím umýt ruce a uvolnit ho. Pouhým přiložením rukou dokážu poznat, kde je ten člověk zablokovaný a kde není, takže taky cítím nějakou energii. U té geopatogenní zóny to bude něco podobného. Někdo to pozná pomocí proutku, virgule , ale vlastně by to měl cítit i bez proutku. Vlastně jde o určitý stav, naladění, kdy se dokážeš chovat jako přijímač energie. Možná bych potřeboval nějakého učitele, kdo s tím má zkušenosti, ale za chvíli bych to asi také uměl. A praxí bych se zdokonaloval. Před mnoha lety mělo lidstvo tyto schopnosti a mnohé další a my objevujeme objevené. Dříve byli lidé více spojeni s přírodou, dokázali předvídat změny v počasí, všímali se různých věcí. My jsme dnes závislí na předpovědi počasí, internetu a pod.

Další odpovědi:

Zlatý

Asi tak jako cítit osud třeba z křišťálové koule. Tak jednoduché to je :-D

Zlatý

A ptáš se na co ? Když to už umíš, tak proč dáváš takovouto otázku.

Stříbrný

Já s tímto tvrzením moc nesouhlasím. Každý jsme jiný, někdo je empatický a někdo není, někdo pozná okamžitě změnu energie kolem sebe, někdo vůbec nechápe o čem je řeč. Někteří lidé mají velkou intuici, někteří žádnou. Trošku se věnuji astrologii a dle mého názoru tyto vlastnosti úzce souvisí podle data a místa narození, pak také záleží na směru, kterým se člověk ubírá.. Mám to ověřené i v praxi od různých lidí, neplácám tu teorii z knížek. A nebudu se tu zpovídat z věcí, jež jsou moji soukromou a taky nechci tu vypadat jako blázen, který hlásá o vlivu energií lidem, kteří toto téma nechápou a nezajímají se o něj. Několikrát v životě jsem použila přenos své energie a myšlenek a vím, že to funguje, ale člověk se musí naučit s tím zacházet, aby neubližoval ostatním a také lze naučit se přitahovat do svého života lidi a události, které si člověk přeje. Toto téma je dosud mezi lidmi hodně háklivé, protože na takové "nadpřirozené" věci "běžní" lidé nevěří.
Nicméně abych se vrátila k otázce, opakuji, že takové schopnosti není schopen každý a že to nelze prostě jen naučit. Vnímání energií kolem sebe nelze nabiflovat jako básničku, zdokonalovat se v tom, to ano, když člověk ví, o čem je řeč, ale nefunguje vejít do nějakého bytu a učit se vnímat geopatogenní zóny a energie. Doporučila bych ti, pro začátek, zkus si na tohle téma nejdřív přečíst pár knih, abys věděl, o čem opravdu je řeč, zkusit promluvit s podobně založenými lidmi a postupně se učit a zkusit v sobě svého nitra jaksi "zhmotňovat" svou energii a vnímavost a naučit se s tím pracovat, ale opakuji, nemusí ti to vyjít...ale za pokus to jistě stojí.

Diskuze k otázce

Stříbrný

pusinka50

Drape, on to neumí, on cituje jen toho, co to umí, aspoň tak jsem to pochopila:-)

Bronzový

postcd

ano, správně pochopila, děkuji za komentář a Keltovi také za zajímavý

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2732
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 962
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 536
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 483

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.