postcd

Jak se naučit cítit geopatogenní zóny a energie?

Jeden člověk, který se tím delší dobu zabývá mi napsal „Vždyt se naučte zóny detekovat a pozorujte to taky. Není to těžké ale určité úsilí je potřeba, hlavně trpělivost, než se to naučíte detekovat. Já ji měl a naučil se. Nemám žádný dar od narození, žádné předpoklady, musel jsem se to tvrdě sám naučit, protože mne to zajímalo a chtělsem to zjišťovat, i pomahat lidem. Bylsem prostě zvědavý.“ Zde je podobné téma: http://ceskefo­rum.com/viewto­pic.php?f=104&t­=4986
Děkuji

Nejlepší odpověď
Kelt

Vím z vlastní zkušenosti, že lze určitou energii cítit. Například dokážu udělat člověku masáž, zjistit, kde je zablokovaný, to si pak musím umýt ruce a uvolnit ho. Pouhým přiložením rukou dokážu poznat, kde je ten člověk zablokovaný a kde není, takže taky cítím nějakou energii. U té geopatogenní zóny to bude něco podobného. Někdo to pozná pomocí proutku, virgule , ale vlastně by to měl cítit i bez proutku. Vlastně jde o určitý stav, naladění, kdy se dokážeš chovat jako přijímač energie. Možná bych potřeboval nějakého učitele, kdo s tím má zkušenosti, ale za chvíli bych to asi také uměl. A praxí bych se zdokonaloval. Před mnoha lety mělo lidstvo tyto schopnosti a mnohé další a my objevujeme objevené. Dříve byli lidé více spojeni s přírodou, dokázali předvídat změny v počasí, všímali se různých věcí. My jsme dnes závislí na předpovědi počasí, internetu a pod.

Další odpovědi
www

Asi tak jako cítit osud třeba z křišťálové koule. Tak jednoduché to je 😁

Drap

A ptáš se na co ? Když to už umíš, tak proč dáváš takovouto otázku.

pusinka50

Já s tímto tvrzením moc nesouhlasím. Každý jsme jiný, někdo je empatický a někdo není, někdo pozná okamžitě změnu energie kolem sebe, někdo vůbec nechápe o čem je řeč. Někteří lidé mají velkou intuici, někteří žádnou. Trošku se věnuji astrologii a dle mého názoru tyto vlastnosti úzce souvisí podle data a místa narození, pak také záleží na směru, kterým se člověk ubírá.. Mám to ověřené i v praxi od různých lidí, neplácám tu teorii z knížek. A nebudu se tu zpovídat z věcí, jež jsou moji soukromou a taky nechci tu vypadat jako blázen, který hlásá o vlivu energií lidem, kteří toto téma nechápou a nezajímají se o něj. Několikrát v životě jsem použila přenos své energie a myšlenek a vím, že to funguje, ale člověk se musí naučit s tím zacházet, aby neubližoval ostatním a také lze naučit se přitahovat do svého života lidi a události, které si člověk přeje. Toto téma je dosud mezi lidmi hodně háklivé, protože na takové „nadpřirozené“ věci „běžní“ lidé nevěří.
Nicméně abych se vrátila k otázce, opakuji, že takové schopnosti není schopen každý a že to nelze prostě jen naučit. Vnímání energií kolem sebe nelze nabiflovat jako básničku, zdokonalovat se v tom, to ano, když člověk ví, o čem je řeč, ale nefunguje vejít do nějakého bytu a učit se vnímat geopatogenní zóny a energie. Doporučila bych ti, pro začátek, zkus si na tohle téma nejdřív přečíst pár knih, abys věděl, o čem opravdu je řeč, zkusit promluvit s podobně založenými lidmi a postupně se učit a zkusit v sobě svého nitra jaksi „zhmotňovat“ svou energii a vnímavost a naučit se s tím pracovat, ale opakuji, nemusí ti to vyjít…ale za pokus to jistě stojí.

pusinka50

Drape, on to neumí, on cituje jen toho, co to umí, aspoň tak jsem to pochopila:-)

postcd

ano, správně pochopila, děkuji za komentář a Keltovi také za zajímavý