xiperio

Jak se mu mohla vrátit chuť na sex?

By přece vykastrován.
Mně to připadá, že to byl spíš sadista.
No a když tak na tím chvilku přemýšlím, tak bych si to s ním tak vyřídil.
I když ne zrovna v soudní síni.
https://www.on­lymen.cz/krimi/o­ko-za-oko-marianne-bachmeier-vzala-spravedlnost-do-svych-rukou-vraha-sveho-ditete-zastrelila-v-soudni-sini/?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu#dop_ab_va­riant=0&dop_sou­rce_zone_name=hpfe­ed.sznhp.box&dop_req­_id=AQuHOPntMp7-202112281012&­dop_id=14681669

anketa:
Pomstili byste násilnou smrt svého dítěte?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
elkon

Ne a nechal bych to na justici.

Člověk by měl za všech okolností ovládat své emoce. I když to je často těžké. Někdy je lepší raději místo děje opustit, než by došlo k maléru.

aliendrone

ANO

Vždyť to tam píší, prodělával hormonální léčbu (se souhlasem soudu). Hormony mu byly dodány zvenčí, pravděpodobně intravenózně či perorálně.

Rokio

Ne a nechal bych to na justici.

Protože podstoupil hormonální léčbu.

Děti zplodit nechci, takže nemohu posoudit. Kdyby mi ale někdo zabil člena mé rodiny, nechal bych to na soudu, jak s pachatelem zatočí.

Ametyst

ANO

Protože nežijeme v právním státě, právo je nevymahatelné. Vidíme, jak se zachází s viníkem a jak s oběťmi a jejich rodinami.

Vercule

Já jsem koupila chlapovi na e-kondomy lubrikant na podporu erekce a ten teda zabral suprově :)

Honzin8

Taky je známe a kupujeme. Ale nabídka tam je fakt široká. Jaký ten lubrikant jste vybrali? A jak se osvědčil?

KaraskovaAl

Já si tam kupuju ten stimulační lubrikant a chlap si kupuje ten pro delší výdrž a oba jsme teda spokojeni. To spojení těch gelů je dokonalý.

Cizecek.M

A zkoušeka jsi z e-kondomy i ty ochucený na orální sex? Ty faaakt doporučuju :)

Vercule

Ahoj, já doporučuju koupit ten na lepší erekci a delší výdrž :) Ty jsou pro chlapy fakt supr a já si kupuju sama stimulační, a ten je teda skvělý :)

Kajolka

Na tom shopu e-kondomy mají pro ženy stimulační gely. Ty si kupuju já. A chlapovi jsem vzala na delší výdrž 😛

Cizecek.M

My kupujeme hlavně na orální sex a pak ochucený. S nima nás to fakt baví :)

Vercule

Jojo, ty ochucený jsou super :) Taky je máme moc rádi. Ale jsou tam i ty speciálky, ty jsou taky teda bezvadný.

Vercule

Tak cooo, tak cooo? vybrali jste na e-kondomy nějaký ten lubrikant? Jaký? A jak jste s ním spokojeni?

Cizecek.M

Ahoj, jaký ten lubrikant jsi vybrala? A co účinek? Funguje dobře?

Vikki.vivi

Na tom shopu e-kondomy mají neskutečnou nabídku. Mám ráda ten stimulační, pak mám taky ráda ty ochucený :) Je jich tam fakt hodně, vybereš si, to mi věř :)