pusinka50

Jak se mohu podívat na poslední díl Cesty domů vysílané na Primě?

Nemohu ho nikdy na webu TV Prima dohledat, maximálně vidím jen ukázky, jak na to ? Jde to vůbec shlédnout celý odvysílaný díl zpětně?

Nejlepší odpověď
Zbynas

Na této stránce najdeš všechny vysílané díly:

http://play.i­prima.cz/ipri­ma/all/6840

Další odpovědi
jirkajirka

Jde stáhnout z ulož to.cz .Nejhnusnější serial. Dovede si někdo zdraví představit co to psychicky dělá s nemocnýma? Nanželka se léčí na chorobu podobnou jak Šárka Záhrobská.Dvakrát se u serialu psychicky zhroutila a od té doby se u nás Prima nesleduje.

anonym

Já to řešívám přes vyhledávač na Seznamu.cz, kde si zadám heslo Cesty domů a odkliknu. Zobrazí se spousta nabídek, ale vybírám si „Serial-Online.cz“ (poznáš podle světle modře podbarvených titulů po levé straně nabídky. Najedu na Cesty domů a vyberu si díl, na který se chci podívat.

briketka10

jirkajirka,
vyumělkovaný a trapný scény ke kterým se naši herci
propůjčí mě úplně drásají nervy to máš pravdu je to
odporný !!