kratagott

Jak se mám zařídit, abych mohl dokument word ukládat jako PDF?

Nejlepší odpověď
aliendrone

https://suppor­t.office.com/cs-cz/article/ulo%C5%BE­en%C3%AD-nebo-p%C5%99evod-do-pdf-nebo-xps-d85416c5-7d77-4fd6-a216-6f4bf7c7c110

Další odpovědi
autacek

Možná by nebylo od věci, o jaké verzi Wordu se bavíme. Jinak již řadu let to funguje pomocí „uložit jako“ a vyprat si příslušný typ souboru.

Edison

… nebo nějaká ta virtuální PDF tiskárna, typu fine factory a podobně.

Dochy

Novější office umí exportovat do PDF (ani nemusíš použít volbu export, stačí „uložit jako“)
Novější windows umí „tisknout“ do PDF (z libovolného dokumentu zvolíš tisk a vybereš „tiskárnu“ „Microsoft print to PDF“ (může se jmenovat i jinak podle verze…)
Pro starší systémy lze použít programy s podobnou funkcí (já kdysi používal něco od FinePrint – poskytovali virtuální ovladače pro tisk jak do PDF, tak pro přidání komfortnějších funkcí ke klasické tiskárně)