Jak se mám správně oholit? (Female)

Chtěla jsem se zeptat (holek) jak se mám správně oholit tam dole, protože se žiletkou často říznu apod... =(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Já nejsem holka jo ale podle mě to maji kluci i holky stejne proste nejlepsi je to po koupeli a ne proti smeru rustu a pouzit nejaky gel na holeni nekdo pouziva aji mydlo dove asi myslsi tim riznutim ze máš take cerven pupinyk podrazdenou pokozku ze? jestli jo tak to je nelepsi to necim po holeni osetrit a behem 1 mesice intezivniho holeni bys uz nemela mit problem sholenim me to pomohlo ja pouzival krem menalind profesional daval jsem si ho na noc doufam ze sem vam pomohl ps: nejlepsi je mit casto nove ziletky

Bronzový

od chvíle co jsem zkusila použít depilační krém veet (je to taková pěna jak pěnové tužidlo na vlasy) tak už nikdy bych nevzala na to žiletku!! je to pohodlné, rychlé a výsledek je podle mně lepší než s žiletkou navíc jsem zjistila že(alespoň u mně) pak chloupky tak nezarůstají jako po žiletce.

Bronzový

V podpaží a na přirození se holím 2x týdně a nohy jednou týdně. Holím se už 16 let, takže v tom mám docela cvik. Používám dámský gel na holení který rozettřu a při holení jednou rukou napínám kůži abych se neřízla. Po oholení se namažu gelem po holení. Trvá mě to zhruba 5 minut, ale raději bych také uvítala trvalé oholení třeba laserem, ale nevím kolik to stojí a jak se to dělá.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.