Zlatý

Jak se letos daří naším zdejším zemědělcům?

Pocházím z vesnice a k zemědělství mám velmi blízký vztah. Ze zveřejněných příspěvků /otázek i odpovědí/ dedukuji, že celá řada z vás v tomto oboru pracuje a podniká. Ve sdělovacích prostředcích letos slyším, že se téměř nikomu od ovocnářů, zelinářů, pěstitelů obilí až chovatele prasat či skotu a všeho hospodářského zvířectva opět hrubě nezadařilo. Jistě, tato sdělení mohou platit podle regionů, ale v celkovém pojetí?, - nejedná se znovu o kampaň tradičně spekulujících zpracovatelů a obchodníků jak prosadit a legatizovat pokračující růst cen?
Doplňuji:
Prosím o názor jen zdejším zemědělců!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Já můžu referovat pouze z vlastního okolí,tedy oblast ovocnářství.Každý rok se něco stane-kroupy,mrazíky atd.letos mají u nás-Jihočeská zahrada Čech problémy,světe div se,s počasím.Vlivem prudkého střídání horka a dešťů třešně popraskaly.Višně se setřásají a zpracovávají se (v Německu) na šťávy,takže tam o vzhled příliž nejde.Jak to bude s jablky se ještě uvidí,mohou přijít kroupy.Švestek v našem regionu bude letos málo :( tak to vypadá spíš na calvados. :D

Další odpovědi:

Zlatý

Nepatřím sice ke zdejším zemědělcům,ale ptát se zrovna jich? V době kdy jde hlavně o dotace víc než o produkci, jsem téměř přesvědčen,že jejich pravda je upravená tak,aby dotace byla co nejvyšší. Takže se vlastně nic nedozvíš.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2412
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.