Zlatý

Jak se léčí fraktura penisu?

Když už jsme u těch topořivých tělísek. Fraktura penisu je běžný "sexuální úraz", při němž se poškodí topořivá tělíska. Jak se to ale léčí? To mi neříkejte, že vám ho dají na chirurgii do dlahy, natož pak sádrové ;{D>
Doplňuji:
Stáňa: tak nějak ;{)>
arygnoc: já ji nemám, tudíž mi není co závidět, jen mě to zaujalo ;{)>

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

To fakt nevím,spíš by mně zajímala tvoje představa: klidný pobyt v luxusním sanatoriu, rehabilitace, masáže, . . . . ? :DDD

Další odpovědi:

Zlatý

fraktura penisu?

to ti chlape, závidím.

Ale k problému:
nejlepší je prevence proti poškození topořivých tělisek (corpus cavernosum) - něha, klid, užívaní si a ne z toho dělat show, bitvu nebo živelní pohromu.

;)

Zlatý

Léčba je zdlouhavá a bolestivá. I když se pouřívá výraz fraktura, tak o zlomeninu opravdu nejde, protože v tomto orgánu žádná kost neni.

Zlatý

Nestraš. Pomalu začnu závidět těm co ho mají už podajný.
No a kdyby, tak bych to nechal na doktorech případně na v operování hydraulického implatátu.

Pokročilý

Fraktura penisu je výraz, který označuje trhlinu (rupturu) v obalu topořivých těles (corpora cavernosa). Obvykle k ruptuře dojde při radikáloní změněn úhlu ztopořeného penisu. Poškození může být různé, od drobných trhlinek až po úplné "odlomení" těles. Léčba je chirurgická a funkce ve smyslu erekce je pak téměř vždy porušena. Komplikací je, pokud dojde i k porušení kontinuity močové trubice. Tento úraz je vzácný. Literatura uvádí, že typickým je zvuk "zlomení větve", který frakturu provází, rychlá ztráta erekce, masivní otok s hematomem, bolest.

Zlatý

já myslím quentosi, že ho dají na 2 měsíce do sádry a je utrum :(:(

Pokročilý

klid, obvaz, ledovat; pak urolog sešije roztrženou tkáň.

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

2 Drap: jo, to vím taky, proto píšu do rozvedení otázky "poškození topořivých tělisek". Jenže by mě stejně zajímal průběh - do sádry ho asi nedaj :{DD>

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.