Kalim_YT

Jak se jmenují tyto obrázky?

Dobrý den, dnes se mi dostal do ruky zajímavý druh obrázků.. jsou to obrázky abstraktní, na kterých z prvu nejde vidět nic moc zajímavého.. ale když rozostříte zrak, a zadíváte se jakokdyby „do dálky“ (a obrázek máte cca 30 cm před obličejem) tak se vám na obrázku vyrísuje další 3D obrázek.. Já dostal abstraktní obrázek, rozostřil a zrazu jsem vyděl kytaru vznášející se před obrázkem, zaujalo mne to..
Nemají tyto obrázky nějaký název? Dají se dohledat na internetu?

Nejlepší odpověď
Arne1

stereogramy