hornik.

Jak se dostat ven z nákladového prostoru dodávky

U dodávky http://autopujcovna-pelc.cz/wp-content/upload­s/1195913_expres­s.jpg nefunguje otevírání dveří spolujezdce. Když nefunguje na vozidle něco tak zásadního jako otevření dveří (a není to postihováno), předpokládám že nemusí fungovat ani otevírání bočních a zadních. Kdyby vás tam někdo vlákal a zavřel; jak byste se odtam dostali ven? Okénko do přední kabiny je malé a jsou tam mříže.

Nejlepší odpověď
Hlada

Stačí odloupnout čalounění a odemknout.

Další odpovědi
terry

  1. pokud je auto z půjčovny, nemusím si ho půjčovat, když se bojím, že mě tam někdo naláká.
  2. pokud o závadě vím, nebudu nikomu skákat na lep
  3. zavolám mobilem o pomoc
  4. servu čalounění a otevřu si

Syd

Pravděpodobně nedostali, ale kdo by se tam zavíral? (a když už by vás tam měl někdo lákat aby vás zavraždil – to by přece šlo udělat i kdyby byly dveře v pořádku, stačilo by zamknout nebo je něčím zašprajcovat)A proč by mělo to že nefungujou jedny dveře znamenat, že nefungujou i druhý?