mosoj

Jak se dnes válčí ?

http://letecka­posta.cz/194439294

Nejlepší odpověď
Conchus

Nejoblíbenějšími zbraněmi bývá v poslední době velká huba.

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

moderní válka neútočí fyzicky na objekty/lidi. Moderní válka útočí na ekonomiku, potažmo na infrastrukturu stá­tů.

Seber lidem na týden elektřinu, internet a vodu „z kohoutku“. Po týdnu jim bude jedno kdo bude velet :)

Doporučuji knihu: válka a antiválka

led

Najprv ekonomicky a elektronicky, klasické zbrane nastupujú na záver, ako upratovači na likvidáciu odpadu.