hanulka11

Jak se díváte na to

že mnoho žen zůstává single a jsou spokojené.

Nejlepší odpověď
BEAES

Je to trend dnešní doby, ženy si chtějí užívat, nechtějí dělat hospodyňky.

Další odpovědi
dagry

A nebo je to o tom, že nenašly toho pravého (tak jako já). Proto je jim po špatných zkušenostech lépe samotným. A není to o dělání hospodyňky.

anonym

každému vyhovuje něco jiného,někdo chce mít klid a pořádek,někdo si bez dětí a stím spojeného bince neumí život představit

Terryle

Je to v pořádku. Když se jim nedaří najít chlapa, se kterým by jim bylo dobře, ať jsou raději samy. Lepší, než kdyby mu pak vyčítaly nebo měly pocit, jak s ním trpí a otravovali si život navzájem. A že jsou tak spokojený? Vždyť tak by to mělo být, snažit se najít důvod ke spokojenosti v tom, co máme… a ne se užírat tím, co není. V tom je klíč ke štěstí. A je fuk, jestli je někdo šťastnej sám nebo obklopenej rodinou… nemyslíte?

bigbít

Že bych tak taky občas chtěla žít alespoň nějakou dobu

quentos

není se čemu divit, chlapi jsou svině. Singles si o tom aspoň nedělají iluze.

Druhá věc ovšem je, že ženy CHTĚJÍ, aby byli svině. Hodní chlapi pro ně totiž nejsou dost „přitažliví“ a „sexy“.

FilosofovaEm

Dnes už si nehrajeme na otce živitele, jedinou uznávanou hlavu rodiny. Svobodomyslnost věku Vodnáře nás nabádá žít otevřeně, upřímně a hlavně 🙂 se svobodnou vůlí. A to se se staráním o dnešní rozmazlené muže moc neslučuje. Já mám manžela hodného atd atd … ale co si budem povídat, neumí si ani vyprat 🙂

hanjimka

Jsem singl už 6 let.Hospodyňku a kuchařku stejně dělat musím,jelikož mám 17letého syna a barák se zahradou.Takže žádný relax to tedy není.A i ten chlap někdy chybí.Jenže jaksi nemám štěstí na seznamování.