Avatar uživatele
hanulka11

Jak se díváte na to

že mnoho žen zůstává single a jsou spokojené.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bigbít před 4938 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Je to trend dnešní doby, ženy si chtějí užívat, nechtějí dělat hospodyňky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dagry

A nebo je to o tom, že nenašly toho pravého (tak jako já). Proto je jim po špatných zkušenostech lépe samotným. A není to o dělání hospodyňky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

každému vyhovuje něco jiného,někdo chce mít klid a pořádek,někdo si bez dětí a stím spojeného bince neumí život představit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Je to v pořádku. Když se jim nedaří najít chlapa, se kterým by jim bylo dobře, ať jsou raději samy. Lepší, než kdyby mu pak vyčítaly nebo měly pocit, jak s ním trpí a otravovali si život navzájem. A že jsou tak spokojený? Vždyť tak by to mělo být, snažit se najít důvod ke spokojenosti v tom, co máme… a ne se užírat tím, co není. V tom je klíč ke štěstí. A je fuk, jestli je někdo šťastnej sám nebo obklopenej rodinou… nemyslíte?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bigbít

Že bych tak taky občas chtěla žít alespoň nějakou dobu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

není se čemu divit, chlapi jsou svině. Singles si o tom aspoň nedělají iluze.

Druhá věc ovšem je, že ženy CHTĚJÍ, aby byli svině. Hodní chlapi pro ně totiž nejsou dost „přitažliví“ a „sexy“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FilosofovaEm

Dnes už si nehrajeme na otce živitele, jedinou uznávanou hlavu rodiny. Svobodomyslnost věku Vodnáře nás nabádá žít otevřeně, upřímně a hlavně 🙂 se svobodnou vůlí. A to se se staráním o dnešní rozmazlené muže moc neslučuje. Já mám manžela hodného atd atd … ale co si budem povídat, neumí si ani vyprat 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Jsem singl už 6 let.Hospodyňku a kuchařku stejně dělat musím,jelikož mám 17letého syna a barák se zahradou.Takže žádný relax to tedy není.A i ten chlap někdy chybí.Jenže jaksi nemám štěstí na seznamování.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek