Zlatý

Jak se díváte na to

že mnoho žen zůstává single a jsou spokojené.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je to trend dnešní doby, ženy si chtějí užívat, nechtějí dělat hospodyňky.

Další odpovědi:

Bronzový

A nebo je to o tom, že nenašly toho pravého (tak jako já). Proto je jim po špatných zkušenostech lépe samotným. A není to o dělání hospodyňky.

každému vyhovuje něco jiného,někdo chce mít klid a pořádek,někdo si bez dětí a stím spojeného bince neumí život představit

Zlatý

Je to v pořádku. Když se jim nedaří najít chlapa, se kterým by jim bylo dobře, ať jsou raději samy. Lepší, než kdyby mu pak vyčítaly nebo měly pocit, jak s ním trpí a otravovali si život navzájem. A že jsou tak spokojený? Vždyť tak by to mělo být, snažit se najít důvod ke spokojenosti v tom, co máme... a ne se užírat tím, co není. V tom je klíč ke štěstí. A je fuk, jestli je někdo šťastnej sám nebo obklopenej rodinou... nemyslíte?

Bronzový

Že bych tak taky občas chtěla žít alespoň nějakou dobu

Zlatý

není se čemu divit, chlapi jsou svině. Singles si o tom aspoň nedělají iluze.

Druhá věc ovšem je, že ženy CHTĚJÍ, aby byli svině. Hodní chlapi pro ně totiž nejsou dost "přitažliví" a "sexy".

Pokročilý

Dnes už si nehrajeme na otce živitele, jedinou uznávanou hlavu rodiny. Svobodomyslnost věku Vodnáře nás nabádá žít otevřeně, upřímně a hlavně :-) se svobodnou vůlí. A to se se staráním o dnešní rozmazlené muže moc neslučuje. Já mám manžela hodného atd atd ... ale co si budem povídat, neumí si ani vyprat :-)

Bronzový

Jsem singl už 6 let.Hospodyňku a kuchařku stejně dělat musím,jelikož mám 17letého syna a barák se zahradou.Takže žádný relax to tedy není.A i ten chlap někdy chybí.Jenže jaksi nemám štěstí na seznamování.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.