sardinka

Jak se dělá Hardwerový reset na mobilu samsung SGH-X461?

Neznám zámek telefonu, který jsem si kdysi nastavila na starém mobilu a za odblokování chtějí velké peníze. Myslím, že by pomohl hardwerový reset, ale nenašla jsem nikde, jak se na tomto tipu mobilu dělá…

Odpovědi
anonym

Vypnout, vyjmout Simkartu a zkus ty kódy (bezsimkarty) http://www.fi­xya.com/suppor­t/t4334843-want_reset_for­gotten_passwor­d_from
zadat * 27672878 #, pokud nefunguje tak * 2767 * 2878 #
Upozorňuji že se smažou veškeré kontakty, poznámky, nainstalované aplikace. Prostě bude jen tovární nastavení.