sesednizkola

Proč se ty nejlevnější smartphony dělají pro dvě simkarty?

A střední a vyšší třída pro jednu? Neměla by možnost použití dvou simkaret výhodou dražších modelů?

Nejlepší odpověď
gecco

Ti ´bohatší´ nosej smartfouny dva…
😉

Další odpovědi
dudu

Dvousimkový telefon používám už řadu let. Nejprve důvodem byla možnost jednoznačného rozlišení služebních a soukromých hovorů. Nyní potřebuji dvě karty kvůli různé kvalitě signálu od operátora v bydlišti a na chalupě. Poslední smarťák stál téměř šest tisíc, takže např. pro Tebe může být levný, pro jiného zase drahý!?

lexx

je to tak lepší – 2 sim přístroj může pracovat s 1 sim, naopak ne

Mapel

Nejdříve je potředné napsat to je dle tebe drahé a co levné. Mám smartphona za 8.000,– na dvě sim karty a řadím ho mezi střední třídu až dražší.

Monzenk

Jak u kterého modelu, spíše jsem rád, sice jsem měl tu možnost vyzkoušet jako bývalý recenzent u jednoho webu, který je zrušen a byla spokojenost :)