Tíšek99

Jak se dělá?

Jak se dělají takoví ty úhyby?Když vás chce někdo zmlátit tak takoví ty rychlí úhyby je to v jednom dílu stmívání(zatmění když se připravovali na bitvu s upířími mláďaty)
Nevíte jak je nacvičit? nejlépe bez druhého člověka jenom já sám.děkuji:o)
Doplňuji:
Taky je to v písničce pump it od black eyed peas

Nejlepší odpověď
led

Chce to fantáziu a pri tréningu „vidieť“ súpera. Najprv pomalé pohyby, postupne zrýchlovať.

Další odpovědi
terry

Zkoušej třeba před zrcadlem.

czemira

Sice jsem to neviděl ale v bojových uměních se tomu říká technika uhybu neboli kawashi waza a da se cvičit i jen stínově

briketka10

sám se staň upírem a zvládneš to..
jsou to jen filmové triky a v tý kapele jsou všichni jako z gumy..
Doplňuji:
mám ráda herce Jet Lia film Hrdina je to legenda, ale kouzelný triky, jak tam lítaj, on dost umí, je fakt dobrej viděla jsem ho několikrát..