metro

Jak se dá spočítat derivace neceločíselného řádu?

Odpovědi
Dochy

Jako třeba dvaapůltá derivace? Pokud se nemýlím, pak je to nesmysl.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Alesh

@Dochy: No. evidentně se mýlíš… https://is.cu­ni.cz/webapps/zzp/de­tail/114377/ 😉

Dochy

Hmmm tak asi jo. Kdyžtak sem někdo ještě může dát význam 😉 Pokud to dokáže vysvětlit na odstavec rozumné velikosti (tak do půl strany A5) má mou naskonalou úctu. (Ano, za to si nic nekoupí, ale přesto…)

Alesh

Někdo může, já určitě ne. 🙂

Dochy

😉 Já se v matice a fyzice docela cítím, ale tohle jde taky mimo mně. I ty integrály a derivace jsem schopen někde dát, když to má smysl. Ale abych s tím dokázal nějak pracovat tak ten smysl v tom musím vidět. A u té dvaapůlté derivace opravdu nevidím.