Jak se chová člověk, když je slepě zamilovaný ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Slepec v lásce vše u toho druhého omlouvá-jakákoliv neřest má najednou logické vysvětlení,které okolí nechápe.V neposlední řadě-já dám své lásce vše a dotyčný člověk bude se mnou jiný.Popření sama sebe-dříve se mi u druhých lidí na jejich chování něco nelíbilo,ale najednou to chápu a tudíž přehlížím.Zamilovaný člověk najednou mění své zvyky,přizpůsobuje je své lásce,neustále se zkoumá-tedy hlavně svůj vzhled,počet sms nebere konce.Když přátelé varují-zatracuje je-nevěří atd...

Další odpovědi:

Zlatý

Bláznivě, alespoň většinou

Zlatý

Jako cvok a jde" přes mrtvoly".Ale je to hezké období pro mladé lásky.

Jako tetřev hlušec - nevidí, neslyší.

Diskuze k otázce

anonym

ocko, a kdyz vas dobodovava v noci vas pritel hlada ( vas profil od zadu ) ..tak je take slepe zamilovany ? :o
nebo ze by jste se dobodovavala jeho profilem sama ? vzdyz vam preci o body nejde, jak casto pisete ... nebo je nejaka zmena ?
jeste musim dohledat Dr., jestli ho nedobodovava take .. zvlastni je, ze boduje jenom vas ( ten hlada ) , jenom, tu vasi odpoved ..a pekne ze zadu .. presne tak, jak to delate vy s Dr. " momentalne " u pusinky.. i kdyz nekdy : aby se nereklo, oboduje jeste jednu odpoved.., ale to minimalne
ja bych se toho hlady zeptala sama, ale kdyz jsem cetla jednou jeho odpoved, kde psal jako zena .. , tak mu nejak uz neverim.. :)
a jestli me zase napisete, ze jsem nemocna, tak tentokratn prosim o upresneni diagnozy.. dik ...-iv-

Zlatý

Sůwa

Je to nějaké divné, >hlada< o sobě umí psát i v ženském rodu a najednou ho zajímá i něco jiného než IT, kde je fakt dobrý :-)
http://screenshot.cz/…
To bude něco podobného, jako s tím dobodováním. Jestlipak o tom vůbec ví, nějak mi to k němu nepasuje :-)

anonym

me je hlavne divny, ze by s ni vubec dokazal nekdo zit.. :)
ja se toho hlady zeptam, okopiruji mu to nekdy, az na nej narazim..ale : kde mam jistotu, ze mi zase za nej neodpovi ona ? :)
hlavne, ze si tu rada " hraje " na jakobypsycholozku " .. ja si vzit ty jeji rady k srdci, tak asi radsi skocim z mostu.. :(
uz radila i na prostatu ! :) -iv-

Zlatý

Sůwa

-iv-II. - já už se pomalu bojím otevřít konzervu, aby na mne nevykoukla... :-)))

Zlatý

annas

:-))

anonym

suwo, :) , staci, kdyz me budete psat jen : -iv- ... ne tu II. :) az me smaznou, tak budu zase -iv- III , tak to by jste se nedopsala.. :) ale ja mam Adminy rada a oni me .. nedala jsem jim zatim zadne napomenuti, ani oni me.. !
jen jim pisu , jak boduje ocko s Dr. a oni me zase pisi, ze ja boduji jen an. ! :)
ja totiz po nich chtela aby me dali 50 bodu , ale mam jich jenom 25. :( a pry mam byt rada i za ne ..
:)
oni vidi vsechny ty kliky na co kdo klika , co kdo maze a pak jim ten samej clovek pise o " slusnosti " .. :)) -iv-

Zlatý

Sůwa

No, hlavně nebudu psát "ivuško", to jsem tu už taky četla, bohužel neuložila :-)

anonym

.. :) to je cela Ladka, no !

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.