Avatar uživatele
Weroniq

Jak se bránit nakažení, když spolucestující v dopravních prostředcích kašlou a kýchají na celé kolo?

už mě to nebaví, že vždycky všechno hned chytnu, ale když člověk jezdí vlakem, metrem, tramvají a přes půl hodiny proti němu sedí osoby, který chytli kdovíco, tak bych se nejradši zavřela do neprodyšný bubliny :/ jde ještě něco jiného dělat než se snažit co nejméně dýchat? :))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Syd, hanny 2 před 4600 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Teoreticky by mohla pomoci rouška, ale osobně tomu moc nevěřím. Dálší možnost je chodit pěšky, nebo autem a nepoužívat MHD. A uplně nejlepší asi bude se s tím smířit a otužovat sama sebe.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Bral bych si provokativně roušku a ještě si jí doma včas pořádně pokreslil třeba symboly virů kteří marně do roušky buší.
No a text na roušce – rouška proti lidské bezohlednosti či tak nějak není taky od věci.
Jen aby to potom nezakázali jako muslimkám šátky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dodos

Taky z toho mám nerva. V tomto období začínám brát ImunActiv. Když je hezky vynechávám, jinak ho beru až do jara. Posledních několik let to zvládám bez potíží.

Zdroj: www.imunactiv.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

snad jen nějaké vitamíny na posílení imunity… nebo tak něco, s rouškou by na tebe Češi koukali jak na ***, i když musím dodat, že teď jsem četla – v Japonsku jsou lidé tak ohleduplní, že pokud chytnou chřipku nebo tak něco, co se přenáší hlavně vzduchem, tak si vezmou roušku, aby to nešířili na ostatní, to se u nás nevidí :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek