Pokročilý

Jak se bránit nakažení, když spolucestující v dopravních prostředcích kašlou a kýchají na celé kolo?

už mě to nebaví, že vždycky všechno hned chytnu, ale když člověk jezdí vlakem, metrem, tramvají a přes půl hodiny proti němu sedí osoby, který chytli kdovíco, tak bych se nejradši zavřela do neprodyšný bubliny :/ jde ještě něco jiného dělat než se snažit co nejméně dýchat? :))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Teoreticky by mohla pomoci rouška, ale osobně tomu moc nevěřím. Dálší možnost je chodit pěšky, nebo autem a nepoužívat MHD. A uplně nejlepší asi bude se s tím smířit a otužovat sama sebe.

Další odpovědi:

Zlatý

Bral bych si provokativně roušku a ještě si jí doma včas pořádně pokreslil třeba symboly virů kteří marně do roušky buší.
No a text na roušce - rouška proti lidské bezohlednosti či tak nějak není taky od věci.
Jen aby to potom nezakázali jako muslimkám šátky.

Pokročilý

Taky z toho mám nerva. V tomto období začínám brát ImunActiv. Když je hezky vynechávám, jinak ho beru až do jara. Posledních několik let to zvládám bez potíží.

Zdroj: www.imunactiv.cz

Stříbrný

snad jen nějaké vitamíny na posílení imunity... nebo tak něco, s rouškou by na tebe Češi koukali jak na ***, i když musím dodat, že teď jsem četla - v Japonsku jsou lidé tak ohleduplní, že pokud chytnou chřipku nebo tak něco, co se přenáší hlavně vzduchem, tak si vezmou roušku, aby to nešířili na ostatní, to se u nás nevidí :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.