Jenznátnázor

Jak říci homofobním rodičům, především tátovi, že jsem gay?

Nejlepší odpověď
Kelt

Ty s nimi žiješ a víš jací jsou. Možná bys to měl zkonzultovat s doktorem, který by byl takový neutrální prostředník. A především záleží, jak se s ním dokážeš sžít ty. Najdeš si jiné přátele, hodně se ti změní v životě. Rodiče se budou smířit s tím, že nebudou mít vnuky, pokud nemáš sourozence, ale na druhé straně jsou lidé, kteří mají děti postižené daleko více, kteří jsou nemocni, potřebují neustálou pomoc apod.

Další odpovědi
Edison

„Jsem gay“…

Drap

Zkus to nejprve česky.

marci1

Pokud jsi -náctiletý-, ještě s tím počkej. Může se to ještě změnit. Teprve potom, až si budeš úplně jistý, tak to sděl rodičům. Možná se jim to zpočátku nebude líbit, ale pokud tě mají opravdu rádi a ty je, tak to vezmou. Řekla bych jim: Já vás mám rád, vy mě máte taky rádi, mám vás rád jako své rodiče, ale já to mám trochu jinak a doufám, že mě budete mít stále rádi. 🙂

autacek

Slova jsou na nic, prostě otci někdy ukaž dítě vaší partnerské lásky.