clean clever

Jak řeší situaci filmový štáb při natáčení filmových scén, kde se chtějí pářit filmové koně s klisnami?

Jak řeší situaci filmový štáb při natáčení filmových scén, kde jsou zvířecí herci koně i klisny za předpokladu, že koně se budou zrovna chtít spářit se s klisnami? Bude čekat, až se spáří? Jak se řeší další situace, kdy se točí film opět s herci koňmi a klisnami, avšak tentokrát zrovna na těch koních a klisnách, které zrovna teď mají tu nejsilnější touhu se spářit, tak na nich zrovna sedí herci v sedle? Herci musí sesednout ze sedla, dokud se koně s klisnami nespaří z bezpečnostních důvodů, aby nedošlo k úrazu – nadržené koně a klisny kvůli páření se splaší a herce sedících na nich svojí splašeností pořádně zraní? Tzn. pro filmový štáb nucenou pauzu při natáčení se zvířaty?

Nejlepší odpověď
led

V archívoch filmových spoločnosti možno nájsť aj „pikantné scény so zvieratami“, ostatné je už o šikovnosti „strihačov a efektárov animátorov“. V súčasnej dobe využívania AI aj vo filme už nie je problém nakrútiť aj „párenie dinosaurov“. Ale je skutočne treba pri filmového diváka tvrdá realita, je naozaj bez schopnosti fantázie a domýšľania sa videných javov? Skúsenosť mi hovorí, že divákovi, poslucháčovi, stačí dať náznak a jeho myseľ si už dotvorí detaily, ktoré mu film ponúka…

Další odpovědi
Emefej

Používají valachy.