Avatar uživatele
Drap

Jak prožíváte dovolenou když prší ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, hanulka11, suaeda, Damiana, lukyLuky před 4327 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

já mívám dovolenou tam kde neprší – takže asi tak
a kdyby pršelo a trávila bych ji u nás – klidně bych si vzal kapucu a vyrazila ven …i v dešti je příroda krásná

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Déšť není problém. Potrpíme si na Wellnes dovolené, takže v hotelu se válím na masážích, zábalech, nechám se hýčkat na kosmetice etc. – a naučila jsem to i muže, který si to také zamiloval. Bazén tam je také, i sauna nebo tepidárium – takže paráda. No a na tanec také nepotřebujeme vylétnout pod širé nebe, takže asi tak. 🙂
Když jsme na chalupě – to je také nádhera – takové ty nahaté koupačky v dešti – to je přece něco tak krásného! Pak rostou houby, muž se z toho může zbláznit, v altánu mlsáme, popíjíme při svíčkách, mastíme karty nebo naše vlastnoručně vyrobené Pexeso, hrajeme Houby, Žebřík, Člobrdo, malujeme – déšt není na škodu, když je s kým se před ním někde hezky schovat…:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Po dlouhá léta jsem trávil dovolenou po částech,to proto,že jsem musel vyléčit své neduhy a tak mi nevadilo jestli prší,sněží či hřeje slunce. Snad letos se dovolená vydaří,proto že mám 15 dnů v tahu a to určitě nebude celou dobu pršet a kdyby,je mnoho věcí,které se dají v tomto počasí dělat!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Jak kdy. Když mám dovolenou doma tak mi déšť nevadí. Panečku to se to uklízí nebo pracuje daleko lepší než za těchto veder. A samozřejmě také se dobře spí.
Když mám dovolenou a jsem např. na lodi na vodě tak to je přímo katastrofické. Při dlouhodobé dešťové předpovědi honem loď vracím a hajdy domů.
Někdy, když při dovolené hodně prší tak se mi období změní na houbařské šílenství, protože většinou „rostou“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Já ještě na dovče nebyl. Když prší jsem doma u PC nebo si čtu ODBORNOU TECHNICKOU literaturu.

Abych nezapomněl co jsem se naučil ve škole.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek