Zlatý

Jak prožíváte dovolenou když prší ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

já mívám dovolenou tam kde neprší - takže asi tak
a kdyby pršelo a trávila bych ji u nás - klidně bych si vzal kapucu a vyrazila ven ....i v dešti je příroda krásná

Další odpovědi:

Zlatý

Déšť není problém. Potrpíme si na Wellnes dovolené, takže v hotelu se válím na masážích, zábalech, nechám se hýčkat na kosmetice etc. - a naučila jsem to i muže, který si to také zamiloval. Bazén tam je také, i sauna nebo tepidárium - takže paráda. No a na tanec také nepotřebujeme vylétnout pod širé nebe, takže asi tak. :-)
Když jsme na chalupě - to je také nádhera - takové ty nahaté koupačky v dešti - to je přece něco tak krásného! Pak rostou houby, muž se z toho může zbláznit, v altánu mlsáme, popíjíme při svíčkách, mastíme karty nebo naše vlastnoručně vyrobené Pexeso, hrajeme Houby, Žebřík, Člobrdo, malujeme - déšt není na škodu, když je s kým se před ním někde hezky schovat...:-)

Zlatý

Po dlouhá léta jsem trávil dovolenou po částech,to proto,že jsem musel vyléčit své neduhy a tak mi nevadilo jestli prší,sněží či hřeje slunce. Snad letos se dovolená vydaří,proto že mám 15 dnů v tahu a to určitě nebude celou dobu pršet a kdyby,je mnoho věcí,které se dají v tomto počasí dělat!

Stříbrný

Jak kdy. Když mám dovolenou doma tak mi déšť nevadí. Panečku to se to uklízí nebo pracuje daleko lepší než za těchto veder. A samozřejmě také se dobře spí.
Když mám dovolenou a jsem např. na lodi na vodě tak to je přímo katastrofické. Při dlouhodobé dešťové předpovědi honem loď vracím a hajdy domů.
Někdy, když při dovolené hodně prší tak se mi období změní na houbařské šílenství, protože většinou "rostou".

Zlatý

Já ještě na dovče nebyl. Když prší jsem doma u PC nebo si čtu ODBORNOU TECHNICKOU literaturu.

Abych nezapomněl co jsem se naučil ve škole.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.