Drap

Jak prožíváte dovolenou když prší ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

já mívám dovolenou tam kde neprší – takže asi tak
a kdyby pršelo a trávila bych ji u nás – klidně bych si vzal kapucu a vyrazila ven …i v dešti je příroda krásná

Další odpovědi
Damiana

Déšť není problém. Potrpíme si na Wellnes dovolené, takže v hotelu se válím na masážích, zábalech, nechám se hýčkat na kosmetice etc. – a naučila jsem to i muže, který si to také zamiloval. Bazén tam je také, i sauna nebo tepidárium – takže paráda. No a na tanec také nepotřebujeme vylétnout pod širé nebe, takže asi tak. 🙂
Když jsme na chalupě – to je také nádhera – takové ty nahaté koupačky v dešti – to je přece něco tak krásného! Pak rostou houby, muž se z toho může zbláznit, v altánu mlsáme, popíjíme při svíčkách, mastíme karty nebo naše vlastnoručně vyrobené Pexeso, hrajeme Houby, Žebřík, Člobrdo, malujeme – déšt není na škodu, když je s kým se před ním někde hezky schovat…:-)

anonym

Po dlouhá léta jsem trávil dovolenou po částech,to proto,že jsem musel vyléčit své neduhy a tak mi nevadilo jestli prší,sněží či hřeje slunce. Snad letos se dovolená vydaří,proto že mám 15 dnů v tahu a to určitě nebude celou dobu pršet a kdyby,je mnoho věcí,které se dají v tomto počasí dělat!

suaeda

Jak kdy. Když mám dovolenou doma tak mi déšť nevadí. Panečku to se to uklízí nebo pracuje daleko lepší než za těchto veder. A samozřejmě také se dobře spí.
Když mám dovolenou a jsem např. na lodi na vodě tak to je přímo katastrofické. Při dlouhodobé dešťové předpovědi honem loď vracím a hajdy domů.
Někdy, když při dovolené hodně prší tak se mi období změní na houbařské šílenství, protože většinou „rostou“.

Michal Kole

Já ještě na dovče nebyl. Když prší jsem doma u PC nebo si čtu ODBORNOU TECHNICKOU literaturu.

Abych nezapomněl co jsem se naučil ve škole.