plebs

Jak prožít románek / jednohubku / s dámou aby byla spokojená a nebyla reklamace?

Četl jsem kritiku od koučky na sex ze země klokanů kde uvádí, absolutní většina pánů neumí souložit, bídná předehra poté buší jak sbíječka potom se odkulí jak pytel brambor. Tato dáma má bohaté zkušenosti přes pět set souložníků a má plán až dosáhne tisícovku tak se uklidní povede rodinný život.

Odpovědi
Rokio

Vztah je záležitost na celý život a ne jednázová akce.

Filip84

Viděl jsi Kino Bílá masajka (D, 2005; https://www.csfd­.cz/film/222326-bila-masajka/videa/)? Jak ji tam „zrychtoval“ ten masajský malamut? Asi ne, viď?

To je má rada: jestli jsou panny a paní nespokojeny se svými souložníky, nechť ať odjedou do Keni a nechají se znásilnit tamním Masajem. Pak si budou vážit a třeba je to pohne i k tomu naučit se se svými souložníky komunikovat: ne každý chlap je jasnovidec. 🙈

Kdo si stěžuje, má to mít zdaněné! 👆👆👆

Pepa25

Tady je zdroj: https://www.su­per.cz/clanek/pri­behy-australanka-spala-s-vice-nez-500-muzi-kazdy-z-nich-pry-dela-v-posteli-stejnou-chybu-1503920 Nějak tam nevidím ten happy-end – to říkali chlapi v hospodě, že po tisícovce je dobré skončit?