Miroslavst

Jak propojit dva počítače?

Dobrý den,
jak propojit dva počítače-jeden pc, druhý ntb?
Jeden připojen na net, druhý ne.
Šlo by to přes usb, aby byl i ten ntb na netu?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
jennysh

to máte lepší si koupit router Třeba TP-LINK,Cisco,a Propojit je tímto způsobem.

Další odpovědi
VoxMortis

Přes USB těžko 🙂 no ono je nejlepším řešením si pořídit router/switch, ale myslím že by to šlo i síťovým káblem. Jenže to bys musel mít síťovku s více zdířkami a nastavit tu síť aby to fungovalo. Pokud bys do tohoto chtěl jít doporučuji sjednotit systémy. XP a 7 se mi nepodařilo propojit a nakonec jsem s tím třísknul a koupil router/switch.

sad20

jak už tady zaznělo, nejlepším způsobem je zapojit to přes router/switch. můžete pak pracovat na internetu nezávisle na tom, jestli je první pc zapnutý nebo ne.

Skalda

Zde je nutne koupit router. Kdy oba pocitace budopu napojeny na neho. Nastaveni je ale zas jina otazka!