koťátko

Poradí mi někdo jak propojit stolní počítač a notebook přes bluetooth?S mobilem mi propojení funguje,ale nevím jak na PC

Odpovědi
anonym

Klasické stolní PC obvykle nemívá podporu pro Bluetooth, takže si do něj budete muset přikoupit něco takového:

http://radice­.heureka.cz/f:11411:­1;11414:1/

pak budete moci spárovat bluetooth telefonu a/nebo notebooku i s klasickým počítačem

koťátko

usb bluetooth adaptér samozřejmě mám,ale nejde mi spárovat stolní pc s laptopem.Pořád se ukazujezařízení nenalezeno nebo vypnute.Ale zapnout to jako na mobilu nikdenejde,tam to bylo jednoduché,tak nevím co dělám špatně.Může mi někdo poradit ?