tony2412

Jak probíhá kontrola fota na Facebooku?

Chtějí poslat fotku na kontrolu identity,jinak neodblokují účet, jak to proboha probíhá, jak poznají jestli jsem to já nebo nejsem? Co to je zase za kravinu? /// Já jsem žádnou svojí fotku na facebooku neměl, tohle je nový účet kde jsem ještě ani nic nenapsal! Místo přihlášení se objevilo že musím poslat fotku, tak jsem jim poslal fotku když mi byli asi dva roky, nevím proč bych měl posílat svojí současnou fotku, ještě číslo občanky a adresu? No nic jestli mi jí neschválej, tak ať si FB strčej do (_!_)

Odpovědi
Roman71

Tak to je jeden z důvodů, proč si na FB profil nedávat fotky, na kterých je obličej 😉

ivzez

Podle mne zaslanou fotku vyhodnocují „roboti“. Jinak by někomu
neprošla kresba krokodýla, jindy třeba muži fotka známé herečky apod.

JájsemRaibek

Třeba porovnají některou dříve tebou umístěnou fotografii v galerii s tou, kterou jim zašleš. Je to pro tvou bezpečnost. Pokud bych například já chtěl odblokovat tvůj účet, těžko budu mít tvou aktuální fotografii.

Ještě doplním jednu věc, když říkáš, že jde o nový profil.
U jedné registrce po mně chtěli také fotku pro ověření že to jsem já. Jenže fotka měla vypadat třeba takto: Obličej a rukou si ukazuji na pravé oko. Pokud bych chtěl podvádět, těžko budu shánět něčí fotografii jak si ukazuje na pravé oko, nebo se drží za levé ucho apod..