Avatar uživatele
Petr__

Vadí vám, že dělají na letišti z každého cestujícího teroristu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 3163 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
odik

Ničeho takového jsem si nevšiml, jak to probíhá? Dají vám vestu s buřty, do ruky dálkové ovládání a hodí přes Vás prostěradlo? Fakt si nejsem vědom ničeho, co se děje na letišti, kdy bych měl nabýt takového dojmu …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
setapouch

Ne, ze mne nikdo teroristu nedělá…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Bežná kontrola na letisku mi neprekáža. Je to menej, než skákať z lietadla bez padáku. A to pritom sa mi stalo, že som cez elektronickú bránu musela ísť viackrát a v Ázii isť bosá. Teroristi môžu vyzerať, ako ten najnevinnejší človek.
PS.
Varovanie. Kto má „železné nervy“, musí ich pred kontrolou nahlásiť…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Tak nevím kde lítáš 🙂 nic sem nezaznamenala,co by mi mělo vadit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

No, připadá mi ohromně složité dostat se do letadla. Že si tam člověk nemůže vzít ani flašku s vlastním pitím, je docela opruz. Nelítám často a letěl jsem jen párkrát takhle po Evropě, takže mě to příliš neštve. Kontrolám se podrobím, pač jinak se tam nedostanu. Už dopředu počítám s tím, že je to vždycky aspoň na hodinu, než se člověk dostane ke gate.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nesmysl, nedělají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
melanie

Přiznám se, že jo. Opravdu mi to trochu vadí. Obvykle je to v pohodě, ale na některých letištích lidi fakt osahávají na intimních místech (např. Addis Abeba) a to je fakt nepříjemný a vadí mi to :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

  1. Nedělají.
  2. Lepší tak, než nedělat nic.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
odik

melanie: Zatím všude jsem viděl, že ženský kontroluje ženská a chlapy chlap, takže ta kontrola tak hrozná není. Navíc pokud projdeš bránou bez pípání, tak jsem (naštěstí) žádnou osobní kontrolu nezažil.

PS: Samozřejmě, když se ke kontrole blíží ženská, která má piercingy po celém těle (třeba i včetně oněch intimních partií) a v množství, které spustí detektory, tak pak to hold jinak než „osaháním“ nejde …

před 3163 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek