Petr__

Vadí vám, že dělají na letišti z každého cestujícího teroristu?

Nejlepší odpověď
odik

Ničeho takového jsem si nevšiml, jak to probíhá? Dají vám vestu s buřty, do ruky dálkové ovládání a hodí přes Vás prostěradlo? Fakt si nejsem vědom ničeho, co se děje na letišti, kdy bych měl nabýt takového dojmu …

Další odpovědi
setapouch

Ne, ze mne nikdo teroristu nedělá…

led

Bežná kontrola na letisku mi neprekáža. Je to menej, než skákať z lietadla bez padáku. A to pritom sa mi stalo, že som cez elektronickú bránu musela ísť viackrát a v Ázii isť bosá. Teroristi môžu vyzerať, ako ten najnevinnejší človek.
PS.
Varovanie. Kto má „železné nervy“, musí ich pred kontrolou nahlásiť…

redy

Tak nevím kde lítáš 🙂 nic sem nezaznamenala,co by mi mělo vadit.

klumprt

No, připadá mi ohromně složité dostat se do letadla. Že si tam člověk nemůže vzít ani flašku s vlastním pitím, je docela opruz. Nelítám často a letěl jsem jen párkrát takhle po Evropě, takže mě to příliš neštve. Kontrolám se podrobím, pač jinak se tam nedostanu. Už dopředu počítám s tím, že je to vždycky aspoň na hodinu, než se člověk dostane ke gate.

Emefej

Nesmysl, nedělají.

melanie

Přiznám se, že jo. Opravdu mi to trochu vadí. Obvykle je to v pohodě, ale na některých letištích lidi fakt osahávají na intimních místech (např. Addis Abeba) a to je fakt nepříjemný a vadí mi to :)

štamgast

  1. Nedělají.
  2. Lepší tak, než nedělat nic.

odik

melanie: Zatím všude jsem viděl, že ženský kontroluje ženská a chlapy chlap, takže ta kontrola tak hrozná není. Navíc pokud projdeš bránou bez pípání, tak jsem (naštěstí) žádnou osobní kontrolu nezažil.

PS: Samozřejmě, když se ke kontrole blíží ženská, která má piercingy po celém těle (třeba i včetně oněch intimních partií) a v množství, které spustí detektory, tak pak to hold jinak než „osaháním“ nejde …