Pokročilý

Vadí vám, že dělají na letišti z každého cestujícího teroristu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ničeho takového jsem si nevšiml, jak to probíhá? Dají vám vestu s buřty, do ruky dálkové ovládání a hodí přes Vás prostěradlo? Fakt si nejsem vědom ničeho, co se děje na letišti, kdy bych měl nabýt takového dojmu ...

Další odpovědi:

Stříbrný

Ne, ze mne nikdo teroristu nedělá...

Zlatý

Bežná kontrola na letisku mi neprekáža. Je to menej, než skákať z lietadla bez padáku. A to pritom sa mi stalo, že som cez elektronickú bránu musela ísť viackrát a v Ázii isť bosá. Teroristi môžu vyzerať, ako ten najnevinnejší človek.
PS.
Varovanie. Kto má "železné nervy", musí ich pred kontrolou nahlásiť...

Stříbrný

Tak nevím kde lítáš :-) nic sem nezaznamenala,co by mi mělo vadit.

Stříbrný

No, připadá mi ohromně složité dostat se do letadla. Že si tam člověk nemůže vzít ani flašku s vlastním pitím, je docela opruz. Nelítám často a letěl jsem jen párkrát takhle po Evropě, takže mě to příliš neštve. Kontrolám se podrobím, pač jinak se tam nedostanu. Už dopředu počítám s tím, že je to vždycky aspoň na hodinu, než se člověk dostane ke gate.

Stříbrný

Nesmysl, nedělají.

Bronzový

Přiznám se, že jo. Opravdu mi to trochu vadí. Obvykle je to v pohodě, ale na některých letištích lidi fakt osahávají na intimních místech (např. Addis Abeba) a to je fakt nepříjemný a vadí mi to :)

Bronzový

1) Nedělají.
2) Lepší tak, než nedělat nic.

Diskuze k otázce

Bronzový

odik

melanie: Zatím všude jsem viděl, že ženský kontroluje ženská a chlapy chlap, takže ta kontrola tak hrozná není. Navíc pokud projdeš bránou bez pípání, tak jsem (naštěstí) žádnou osobní kontrolu nezažil.

PS: Samozřejmě, když se ke kontrole blíží ženská, která má piercingy po celém těle (třeba i včetně oněch intimních partií) a v množství, které spustí detektory, tak pak to hold jinak než "osaháním" nejde ...

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.