Ubuntu

Jak přiložit výsledky scio testů k přihlášce?

Chtěla bych přiložit výsledky mých scio testů k přihlášce na střední školu, nicméně nevím, které výsledky okopírovat. Mám u sebe individuální zprávu žáka, která však obsahuje uživatelské jméno i heslo, takže je určená asi jen pro dotyčného žáka. Co mám tedy okopírovat a přiložit k přihlášce?

Nejlepší odpověď
annas

Nechci vás zklamat, ale nespoléhala bych na to, že škola bude brát v úvahu scio testy, které jste dělala někde jinde. Jsou to zkušební testy?

Střední školy započítavají body za vysvědčení a za významné soutěže. Rozhodují podle počtu přihlášených žáků, podle výsledků stanoví pořadi.

Pokud chcete test přiložit, musí být prokazatelné, že patří vám., navíc jej musí někdo ověřit. .

Další odpovědi
anonym

Zakryj heslo, okopíruj a přilož.