Miroslavst

Jak přežít pracovní den ve zdraví?

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/215247-jak-prezit-pracovni-den-ve-zdravi.html
Nebylo by lepší zůstat ležet v posteli?

Nejlepší odpověď
anonym

tak to jsem dnes prožívala já a asi jsem měla zůstat v posteli,ale bohužel mě z ní vyhnali

Další odpovědi
verka

Konečně!Všimli jste si: Na stole mějte něco dobrého k pití, oříšky, zeleninky, okurčičky…občas se protáhnout, asi při tanci. To je mejdan, a hned bude únava tatam.
Do postele až potom.

anonym

Z postele se ale těžko nastupuje do autobusu. Nejhorší je začátek, pak konec směny a to mezi tím – o tom raději nemluvit.