Evelina123

Jak přestat myslet na člověka kterého miluji?

Zdravím,
nemůžu přestat myslet na svého bývalého přítele. A zajímalo by mě i to, jestli je mě pořád něco cítí i on, jak to zjistím? A jaký máte názor na vztah s někým, kdo má dítě s někým jiným? Opustili byste holku, kvůli tomu, že čeká dítě s bývalým přítelem?

Odpovědi
Hlada

Nejsme Baťovy boty a nejsme ve stejné situaci. Chtělo by to anketu s několika tisíci respondentů. Osobně jsem se do takové situace nedostal, jen odhaduju, že jako svobodný bezdětný bych o cizí dítě zájem neměl. Myslím, že to funguje i obráceně. Vzpomínám si, že když jsem se chtěl za mlada zbavit nechtěného zájmu, řekl jsem, že jsem rozvedený a platím alimenty.

Drap

Zamilovat se rychle do někoho jiného a ono to přejde.

tituly

Zažívat něco nového. Dát tomu čas. Nechat se pohltit něčím jiným, prospěšným, nějakým zájmem. Hledat a zkoušet nové koníčky. Něco se učit. Změnit prostředí. Cestovat. Meditovat.

Říká se často „sejde z očí, sejde z mysli“, ale nemusí to platit. Obzvlášť u lásky.