Lilibitner

Jak překonat panický strach z bouřek?

Dobrý den, před pár lety jsem byla na táboře, a když jsme spali v týpíčku, tak do něj udeřil blesk a stan na nás spadl a začel hořet. Naštěstí se nikomu nic nestalo, ale byl to šok a od té doby mám panický strach z bouřek. Když je bouřka, nejsem schopná se hýbat a na nic myslet, jsem nejradši zalezlá v posteli se zacpanýma ušima. Přijde mi to hodně dětinské a dost mě to omezuje, ale opravdu v danou chvíli nemohu nic dělat.
Tak bych se vás chtěla zeptat, jestli nevíte co s tím, jak ten strach nějak překonat.
Děkuji za odpovědi

Odpovědi
Edison

Zkusil bych nějakého odborníka.

marci1

Podobná otázka: 🙂
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-lze-vylecit-strach-z-bourky-je-to-vubec-mozne