dagry

Fóbie ????

Máte nějakou fóbii ???

Já mám fóbii na ještěry a plazy. Hrůůůza !!!!

Nejlepší odpověď
anetadela1

Já mám fóbii z úchylů,vrahů a psychopatů. Had před váma uteče,ale psychopat vás bude honit. To je teprve hrůůůza! Když víte, že má v ruce nůž a dobíhá vás…
Tohle mám ale až po narození dětí…
Doplňuji:
Pro Džaničku: ano, ano, nemůžu vidět záběry v tv, nebo filmy, kde děti trpí nebo jsou uneseny. Hned se rozbrečím a všechno si převádím na svojí rodinu, co bych dělala kdyby se to stalo nám. Ale to asi není fóbie, nevím jak bych to nazvala.

Další odpovědi
Blecha

ne, jen fabii

panenka

Naštěstí žádnou fobii z ničeho nemám.

Michal

Vadí mi malinkej prostor a výšky.

anonym

Ja na jizdu vytahem.

iwetax

Já se strašně bojím bouřky, pokud jsem venku. Jsem schopná i zazvonit u cizích lidí.

vecernice

Mám arachnofobii.Už jsem byla i na terapii,ale po té se mi to zdá dokonce horší.

Džanička

Já mám také arachnofobii,v létě mě nikdo nedostane do sklepa.A jak píše anetadela1,tak po narození dětí mám větší pud sebezáchovy,zamykám dvěře,bojím se výšek,neřídím auto,mám prostě strach z toho,kdyby se mi něco stalo,co by asi bylo s dětmi.Nekoukám na špatné zprávy o dětech,mám potom děsné představy,co kdyby se to stalo nám.Už z toho asi dost blbnu.

Nave

ja se bojim pavouku,výšek,bou­řky

led

ano, na neskonalú hlúposť
PS netýka sa odpovedi.cz

oskar

Na parlament.

SinceX

Mám měnší fobii z výšek ale nakonec jsem to překonal. A další je – pokud je to teda fobie – ale štítím se slimáků, šneků žížal a dalších, těhle mazlavých hmyzů..:))

FOG

Asi plazi,kdyz nevim,ktery je jedovaty.