Zlatý

Jak poznám zlomený prst na noze?

Pravděpodobně jsem si zlomila prsteníček,prst mi částečně zfialověl,při pohybu to moc nebolí.Obout uzavřené boty není problém,ale chodit v nich je nepříjemné.Žabky a sandály při chůzi nevadí.Mám raději navštívit lékaře,nebo se dá koupit nějaké znehybňovadlo?
Letět k doktorovi se mně s prkotinou nechce,ale doma mě straší,že když to blbě sroste,tak mě to budou znova lámat....děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

fialová barva znamená špatnou cirkulaci krve. to mohl vzniknout právě při pohmoždění (a dál to může být v pořádku, něco jako modřina), nebo je někde ucpaný přítok/odtok krve a může z toho být větší problém (vznik krevní sraženiny, která putuje tělem, dokud něco neucpe jinde). zlomenina je velmi často doprovázená výrazným otokem - porovnejte velikost prstů na obou nohách.

Další odpovědi:

Stříbrný

Nejlépe to poznáte pod rentgenem, ale nebojte když vám blbě sroste tak vám ho lámat nebudou pokud vám to teda nebude vadit při chůzi.

Zlatý

ona to není prkotina... když zfialoví, nvěstí to nic dobrého. Jen tam zajděte - oni maj poté, co děkovali a odcházeli, přidáno, tak ať se činí...

Stříbrný

Zajděte si k doktorovi. Pokud je to zlomené může to špatně srůst a muselo by se to znova lámat.Někdy stačí jen na čas dlaha.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.