bolak

Jak poznám jestli mám sexy mozek?

Jsou na to nějaký cerebrální potenciometry nebo kudy kudy cestička…?

Nejlepší odpověď
tom004

Zeptej se manželky jednoho našeho bývalého....... Ta to pozná určitě a sdělí Ti jak jsi na tom. 🙂

Další odpovědi
fablen

Jestli ten mozek nehyzdí vlasy, pak pro mě sexy určitě je…

Drap

Navštiv psychiatra, jistě tě rád vyšetří a zjistí vše potřebné

anonym

Ja kolabuju ! Vy mate mozek !! ??
A to uz jsem si myslela, ze jsme na tom s inteligenci stejne ! ☹
To jste me zklamal , ze ho mate. At uz jakykoliv. ☹

  • iv-

arygnoc

nepoznáte to.
ten má iba jeden človek.

zjentek

Well, je jenom jediný spolehlivý ukazatel: Kolik jsi jich v životě přeříz?