deedee77

Jak potupovat kdyz me obtezuje soused hlukem?

Soused ma 3 psy kteri neustale stekaji a skacou na plot kdyz jsme na zahradne,navic mam male dite a neustale mi ho budi. Co mam udelat aby s tim soused zacal neco delat? Mu je to ukradeny.

Nejlepší odpověď
anonym

Dosáhnout nápravy půjde dost těžko. Soused (nebo jeho psi) by museli soustavně rušit noční klid a to ještě v určité hladině hluku.
Nechci se zastávat souseda, ale protože neznám skutečnou situaci, dovolím si zapochybovat, že psi „neustále štěkají a skáčou na plot“. Tak psi zpravidla
na sousedy nereagují. Většinou psi za plotem štěkají na cizí osoby, sousedy většinou po nějaké době nepovažují za cizí osoby, před kterými je třeba hlídat majetek a území vlastníka nemovitosti.
Zkuste se v klidu se sousedem domluvit, pokud nebude ochoten vás vyslechnout a přijmout vaše argumenty, můžete se pokusit podat stížnost na obecní úřad .

Další odpovědi
vertigo

Zavolat policii, případně MP, zdokumentovat, přestupková komise MÚ… atd. Nedat pokoj, jako on.

anonym

Věřím, že je to otravné, hodně otravné, nějakou fintu, nemáš kámoše elektrikáře? Třeba něco vymyslí 🙂 Čoklové jsou někdy hrozně otravný, zvlášť ty cizí.