Chase

Jak platíte v e-shopu?

Jak nejčastěji platíte při nákupu v eshopu? Vyhledáváte eshopy, kde se dá platit platební kartou online nebo to pro vás není podstatné?

Odpovědi
ozzius

Platební kartou

Tw!st

Platební kartou

honzaduch

Platební kartou

Pokud možno platební kartou.

briliant

Hotově dobírkou

Bumbes

Bankovním převodem

… pokud je e-shop ověřený a spolehlivý (recenze),
jinak je asi nejbezpečnější dobírka, s případným ověřením stavu zásilky při převzetí, už to některé výdejny umožňují.

dubraro

Platební kartou

Pokud to e-shop umožňuje, tak kartou. Jinak PayPal, U-Pay, převodem, dobírkou, osobně…

suaeda

Hotově dobírkou

nyjono

A co jiná odpověď?
Platím podle shopu. Nelze říct, že něco upřednostňuji.

Chase

Na tuto možnost jsem bohužel zapomněl a anketa už mi nejde upravit :( Ale díky. :)