eroleti

Mohu zaplatit v eshopu kartou VISA Electron, když je tam uvedeno, že lze platit kartou VISA?

Odpovědi
cliwe

Ano, taky tak platím.

cochee

VISA Electron je také VISA, tudíž ano, můžeš. Věc má ale ještě jeden háček, pro platbu na internetu musíš mít na té konkrétní kartě povoleno tzv. e-commerce, platby v internetovém prostředí. Některé banky to mají ve výchozím stavu zakázáno, u některých karet to dokonce nedovolují ani povolit. Informuj se u své banky.