Jak pečovat o pokojovou gerberu?

zakoupila jsem pokojové gerbery, ale po 3 dnech úplně zvadly a visí úplně dolů,přesto že jsem je zalila,dá se nějak napravit nebo to je tzv."jednorázová květina"??díky
Doplňuji:
pro Hanulka11-
tak to ji mohu nyní reklamovat? Protože koukat na to 2 dny a pak to vyhodit je škoda

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mám tuto Gerberu doma,odkvetla a teď jen vyráží nové listy a nekvete.Zalívám dospodu každý druhý den. Takhle vypadala:
http://img.nadapenny.com/…

Další odpovědi:

Zlatý

Dostala jsem 2 pokojové gerbery v květináči.Zalévala jsem je spodem - dát do květináče tak do jedné třetiny vodu i s hnojivem na kvetení a nechat půl hodiny,aby si kytka vzala kolik chce,zbytek vylít.Když odkvetly,zvadlé květy jsem odstranila a pečovala jsem o ně dál.Některé listy z
prostředka,protože jich bylo hodně,jsem odstranila,aby měly nové květy místo.Přesto mi vykvetla jen jedna - měla dalších 5 květů.I když jsou květy někdy zvadlé,musíte jim dát DOSTATEK vody a zase se zvednou.A důležité je i to hnojivo na kvetení!

Dědopetře - KRÁSA!!!!

Zlatý

Tyto gerbery jsou rychlené , aby udělaly spíš jednorázovou radost, nikdy se mi nestalo, abych ji uchovala a aby znovu vykvetla. Často ji napadají molice, okraje listů osychají- prostě už vám parádu neudělá.
Doplňuji:
určitě to není důvod k reklamaci- řeknou kdovíjak jste se o ni starala

Bronzový

Obávám se, že reklamaci vám neuznají.

Diskuze k otázce

dohnalka79

Tak proto tam byla sleva z 75,- na 30,-)))))

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 929
Zlatý mosoj 862
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.