Monny

Jak pak se vám dneska vstávalo?

Nejlepší odpověď
dabel

No docela dobrý.Každé ráno mě probudí náš maličký synáček,

Další odpovědi
myšpulín

Vstávalo se mi dobře, hlavně s pocitem, že už je zítra pátek, tak fajn 🙂

kropitko

Naprosto úžasně, vstávala jsem opět v pět hodin,, naše dcera ne a ne pochopit, že se měnil čas. Večer jí nejsem schopna udržet v bdělém stavu, usíná klidně již v sedm hodin, no a pak se bohužel budí tak brzy. Je pravda, že když usne brzy, tak to má také něco do sebe, ale ty rána!! Hlavně je mi nepříjemné, že tím, že se se probudí, tak vzbudí celý dům,,,