Adamos00

Jak ovládnout cizí sen?

Banán co?

Odpovědi
BANAN93

méně LSD :D
nic jen vtip … Jak by sis jako představoval ovládnou cizí sen – jako že by třeba se nějaké dívce zdál erotický sen a ty bys to ovládnul a byl v jejím snu ? :D třeba to jde podprahovým sdělením a hypnozou :)

iceT

To bys musel vytvořit sen, někomu ho vložit do hlavy a to celé nějak řídit.
Ale slyšela sem, že pokud spícímu ponoříš ruku nebo nohu do studené vody, může se mu zdát třeba o bruslení nebo že se počurá.

Kelt

Podívej se na film : Kdo chce zabít Jessie, tam je to vyřešeno, i když je to komedie.

kelley

http://www.csfd­.cz/film/254156-pocatek/prehled/