rs86

Jak odpovědet na svou vlastní otázku?

Omlouvám se, jsem tu nová, chtěla jsem odpovědět uživatelům, kteří mi něco napsali k mé otázce a nikde žádné příslušné tlačítko nevidím :-/

Odpověděla jsem jim přes odkaz „diskuze“ (v mé otázce), ale nevím, zda se to tady takhle běžne dělá. Díky

Nejlepší odpověď
annas

Před 2 dny vložená podobná otázka.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-polozite-zde-na-servru-otazku-muzete-ji-take-komentovat

Další odpovědi
terry

1* můžeš otázku doplnit. Pak už jen v diskuzi.

hanulka11

ano ta diskuze tam je k tomu , ale někteří ji nepožívají…

je dobré pokud pokládáš otázku napsat nakonec a můžeme si popovídat víc v diskuzi,abys také mohla vložit svůj názor