Avatar uživatele
Jury123

Jak obnovit vztah

Ahoj…
S přítelkyní jsem chodil bez mála 1 rok, všechno bylo naprosto fajn, všechno nám vycházelo. Ona pro mě byla a stále je nejcennější osoba v životě, má celoživotní láska. Naprosto mi změnila pohled na svět, i mě změnila. Jenže poslední dobou jsem se jí málo věnoval, nedával jsem jí najevo jak moc ji miluji, co k ní cítím. Sem tam jsem byl i do telefonu nepříjemný… Ale strašně moc toho lituji a přiznávám svou chybu… Strašně moc bych si přál vrátit to všechno zpět, aby jsme byli spolu šťastní… Znamená pro mne mnoho, nic se mi teď nedaří a nedokážu se na nic soustředit… Začínám mít problémy i ve škole a doma, všechno se mi hroutí… Strašně moc jsem si oblíbil i její rodinu a ti mi také dost chybí. Není den, co bych neuronil slzu, ráno se probouzím se slzami v očích a pak se jen celý den plahočím… Už téměř měsíc jsem ji neviděl, ani s ní nevolal… Mám z toho strach, nedokázal bych nebrečet… Když jsem s ní byl naposledy, tak mi totiž říkala, že mě tak nechce vidět…
Můžete mi prosím poradit, co mám udělat, udělám cokoliv, proto, abych ji získal zpět… Strašně moc mi chybí a moc ji miluji. Děkuji moc
Doplňuji:
Vidím že jsem do článku nedopsal to nejpodstatněj­ší…Jednou jsem šel ze známím na pivo,trochu se to zvrtlo, a do toho jsem slyšel pár nehezkých věcí..Dostal jsem vztek a šel jsem za ní a řekl ji ty nejhnusnější slova co kdy člověk mohl slyšet :( A já pak zjístil co jsem vlastně provedl..Už je to měsíc a pořád je to stejný..já jsem totalně na dně..bez života a bez usměvu:( snažil jsem se všemi způsoby to něják napravit..ukázat jí že toho lituji,ale zřejmě je pozdě..nevím jak dál..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? vlkadam10 před 4439 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

To je moc těžká rada. A také nevíme, jak to vidí ona.
Je mi trochu divné, že by se s tebou rozešla jen proto, že ses jí poslední dobou málo věnoval (jak dlouhá je ta poslední oba a co to znamená málo?), jak nepříjemný jsi v telefonu byl?, atd.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Pokud tě už nechce vidět, bude to těžké. Zkusil bych jí zavolat, sjednat schůzku a promluvit s ní. Pokud se bude i nadále chovat odmítavě, nelámal bych to přes koleno a nechal být. Čas vše vyřeší, i když ti to nyní tak nepřipadá ! 😉

Zdroj: Zkušenosti

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Co jí napsat dopis?
Zvědavost jí nedá, aby ho nechala neotevřený. A třeba ji to, co jí napíšeš, osloví a zareaguje. Přijde mi to méně násilné než jí volat či za ní rovnou jít. A třeba ji požádej, ať Ti sama zodpoví, co jí tak vadilo, co máš dělat, aby byla spokojená, že Ti na ní moc a moc záleží…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

do jednej rieky sa dvakrát vstúpiť nedá.
podľa tvojich slov (je to iba jeden pohľad na vec) kladieš vinu sebe.
Skús sa jej ozvať (sms, mail, i obyčajný list, alebo poslíčka s kvetinou a listom). vysvetli, čo sa deje (nie fňukať, proste vecne vysvetliť, čo ťa trápi, a že to nemení tvoje city, len že teraz akosi ti to nejde dávať ich najavo, atď.).

uvedom si, že ten vzťah už bude iný, poznamenaný krízou.
a tá váš vzťah (obnovený) buď posilní, alebo ho pochová.
ale taký už je život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adula.57

kup puget růží a požádej jí o ruku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlkadam10

pozvi jí někam nebo se jí nějak pěkně omluv s něčím. ( s růží nebo něco co má ráda)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jury123

Jsem smířenej clovek…vim ze se kvulik nekomu dokazu zmenit..vim ze dokazu milovat a umim bojovat..ale moje bolest stale nupada..muluju ji.jsem odhodlanej kvulik ni zemrit…je to moje zivotni laska a pritom zivotni boles a zkusenost..chtel bych opet stat ze ni a citit jeji vuni vlasu..ale pritom se mi ta vune hnusi..mozek rika tu vuni znam a signalizuje a vysila nervum siganj ze maji zacit fungovat a srce do toho place..nesmis to delat..tohle uz je zakaza vune..jsem stastnej kdyz ji vidimm a pritom nestastnej..

před 4433 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek