Jury123

Jak obnovit vztah

Ahoj…
S přítelkyní jsem chodil bez mála 1 rok, všechno bylo naprosto fajn, všechno nám vycházelo. Ona pro mě byla a stále je nejcennější osoba v životě, má celoživotní láska. Naprosto mi změnila pohled na svět, i mě změnila. Jenže poslední dobou jsem se jí málo věnoval, nedával jsem jí najevo jak moc ji miluji, co k ní cítím. Sem tam jsem byl i do telefonu nepříjemný… Ale strašně moc toho lituji a přiznávám svou chybu… Strašně moc bych si přál vrátit to všechno zpět, aby jsme byli spolu šťastní… Znamená pro mne mnoho, nic se mi teď nedaří a nedokážu se na nic soustředit… Začínám mít problémy i ve škole a doma, všechno se mi hroutí… Strašně moc jsem si oblíbil i její rodinu a ti mi také dost chybí. Není den, co bych neuronil slzu, ráno se probouzím se slzami v očích a pak se jen celý den plahočím… Už téměř měsíc jsem ji neviděl, ani s ní nevolal… Mám z toho strach, nedokázal bych nebrečet… Když jsem s ní byl naposledy, tak mi totiž říkala, že mě tak nechce vidět…
Můžete mi prosím poradit, co mám udělat, udělám cokoliv, proto, abych ji získal zpět… Strašně moc mi chybí a moc ji miluji. Děkuji moc
Doplňuji:
Vidím že jsem do článku nedopsal to nejpodstatněj­ší…Jednou jsem šel ze známím na pivo,trochu se to zvrtlo, a do toho jsem slyšel pár nehezkých věcí..Dostal jsem vztek a šel jsem za ní a řekl ji ty nejhnusnější slova co kdy člověk mohl slyšet :( A já pak zjístil co jsem vlastně provedl..Už je to měsíc a pořád je to stejný..já jsem totalně na dně..bez života a bez usměvu:( snažil jsem se všemi způsoby to něják napravit..ukázat jí že toho lituji,ale zřejmě je pozdě..nevím jak dál..

Nejlepší odpověď
terry

To je moc těžká rada. A také nevíme, jak to vidí ona.
Je mi trochu divné, že by se s tebou rozešla jen proto, že ses jí poslední dobou málo věnoval (jak dlouhá je ta poslední oba a co to znamená málo?), jak nepříjemný jsi v telefonu byl?, atd.

Další odpovědi
www

Pokud tě už nechce vidět, bude to těžké. Zkusil bych jí zavolat, sjednat schůzku a promluvit s ní. Pokud se bude i nadále chovat odmítavě, nelámal bych to přes koleno a nechal být. Čas vše vyřeší, i když ti to nyní tak nepřipadá ! 😉

Zdroj: Zkušenosti

Deli

Co jí napsat dopis?
Zvědavost jí nedá, aby ho nechala neotevřený. A třeba ji to, co jí napíšeš, osloví a zareaguje. Přijde mi to méně násilné než jí volat či za ní rovnou jít. A třeba ji požádej, ať Ti sama zodpoví, co jí tak vadilo, co máš dělat, aby byla spokojená, že Ti na ní moc a moc záleží…

arygnoc

do jednej rieky sa dvakrát vstúpiť nedá.
podľa tvojich slov (je to iba jeden pohľad na vec) kladieš vinu sebe.
Skús sa jej ozvať (sms, mail, i obyčajný list, alebo poslíčka s kvetinou a listom). vysvetli, čo sa deje (nie fňukať, proste vecne vysvetliť, čo ťa trápi, a že to nemení tvoje city, len že teraz akosi ti to nejde dávať ich najavo, atď.).

uvedom si, že ten vzťah už bude iný, poznamenaný krízou.
a tá váš vzťah (obnovený) buď posilní, alebo ho pochová.
ale taký už je život.

Adula.57

kup puget růží a požádej jí o ruku

vlkadam10

pozvi jí někam nebo se jí nějak pěkně omluv s něčím. ( s růží nebo něco co má ráda)

Jury123

Jsem smířenej clovek…vim ze se kvulik nekomu dokazu zmenit..vim ze dokazu milovat a umim bojovat..ale moje bolest stale nupada..muluju ji.jsem odhodlanej kvulik ni zemrit…je to moje zivotni laska a pritom zivotni boles a zkusenost..chtel bych opet stat ze ni a citit jeji vuni vlasu..ale pritom se mi ta vune hnusi..mozek rika tu vuni znam a signalizuje a vysila nervum siganj ze maji zacit fungovat a srce do toho place..nesmis to delat..tohle uz je zakaza vune..jsem stastnej kdyz ji vidimm a pritom nestastnej..